saatvetarih
15 Haziran 2024, Cumartesi
GCC Siboplu Manyetolu Çakmak
0506 Plastik Kalem Kampanyası
544-20 Plastik Kalem Kampanyası ekonomik kalem
UV Renkli Baskılı Kasai Moni Taşlı Çakmak Kampanyası
Ekonomik Kampanyalı Paketler (Kalem,Çakmak,Açacak,vs.)
Toscow Taşlı Ekonomik Plastik Çakmak Kampanyası
Ucuz Plastik Kalemler
Ankara promosyon ürünler

Ürün Gruplarımız Promosyon

AJANSLARA REKLAMCILARA ÖZEL İSKONTOLO UCUZ FİYATLAR
haber

Yapışkanlı Not Kağıtları | 20-03-2017

» geri dön   
Yapışkanlı Not Kağıtları

Yapışkanlı Not Kağıtları


Yapışkanlı Not Kağıtları

Yapışkanlı not kağıtları hem ofislerin hem de çalışma masalarımızın vazgeçilmez unsurlarından biri. Gün boyu iş yerimizde ya da kütüphanelerde veya evimizdeki çalışma odamızda yoğun tempoyla çalışırken ya da önemli sınavlara hazırlanırken, küçük ve fonksiyonel yapışkanlı not kağıdı çeşitleri en sıkı dostlarımızdan biri olur.

Yapışkanlı Not Kağıtlarının Faydaları

Yapışkanlı Not Kağıtlarının Faydaları

Çalıştığımız yerde asla unutmamamız gereken işleri küçük notlar halinde yapışkanlı not kağıtlarını kullanarak yazıp yapıştırırız. Sınav döneminde bir öğrenciysek, çalıştığımız derslerle ilgili notları bu yapışkanlı not kağıtlarının üzerlerine yazıp çalışma masamızı renkli not kağıtlarıyla süslediğimiz çok olmuştur. Hem dekoratif hem de işlevsel olan yapışkanlı not kağıtları profesyoneller, genç profesyoneller ve öğrenciler için en büyük yardımcılardan biridir. Ayrıca ev hanımları da yapışkanlı not kağıtlarından pek çok alanda faydalanırlar. Örneğin bir alışveriş listesi yapılacak, yapışkanlı not kağıtları imdadınıza yetişir. Ya da bir yemek pişirdiğinizde, ocak ya da mutfak tezgahının başında tarife kolaylıkla ulaşabilmeniz için yapışkanlı not kağıdı kullanmak ve onu rahatlıkla görebileceğiniz bir yere yapıştırmak işinizi kolaylaştırır.

Yapışkanlı Not Kağıtlarının Kullanım Alanları

Yapışkanlı Not Kağıtlarının Kullanım Alanları

Yapışkanlı not kağıtları elbette sadece unutma ihtimalimiz olan şeyleri unutmamaya ya da hatırlamaya çalışmak için kullanılmaz. Bazen de bazılarına hatırlatırız. Yani yapışkanlı not kağıtları aynı zamanda iletişim araçları olarak da kullanılır. Eşinize, ailenize ya da ev arkadaşınıza not bırakmak istiyorsanız, yapışkanlı not kağıtları tam size göre. Dememiz o ki, yapışkanlı not kağıtları yediden yetmişe hemen herkesin işine yarar. Ayrıca, yapışkanlı not kağıtları aynı zamanda post it olarak da bilinirler.

Renk Renk, Çeşit Çeşit Yapışkanlı Kağıtlar

Renk Renk, Çeşit Çeşit Yapışkanlı Kağıtlar

Yapışkanlı not kağıtları mavi, mor, sarı, pembe, yeşil, turuncu gibi birçok renk seçeneğiyle bulunurlar. Renkli yapışkan not kağıtları hem çok sevimli ve iç açıcı olmaları hem de yazacağınız notları renklerine göre sınıflandırıp kolaylıkla izleyebilme imkanı sunmaları sebebiyle çok tercih edilen Kırtasiye ve Ofis ürünleri arasındadır. Örneğin, işle ilgili notlarınızı sarı, okulla ilgili notlarınızı mavi ya da evle ilgili notlarınızı yeşil not kağıtlarına yazarak hem eğlenceli hem de kolay bir izleme yöntemi oluşturabilirsiniz. Yapışkanlı işaret bantları ve elektrikli not kağıtları da yapışkanlı ürünler arasındadır. Elektrikli not kağıtları olarak anılan ürünler, yapışacağı zemine tutkalla değil, manyetik bir yükle yapışır. Magnetic Notesmarkasının bu yenilikçi ürünleri de kısa zamanda en gözde yapışkanlı not kağıdı çeşitleri arasında yer alacağa benziyor. Tüm bu bahsettiğimiz yapışkanlı not kağıdı çeşitlerini incelemek ve yapışkanlı not kağıdı fiyatları nedir görmek ve hızlıca satın almak için n11.com mağazalarının geniş ürün skalasına göz atmaya hemen başlayın!

Ekonomik Açacak Modellerimiz Kampanyalar
Hesaplar!
Etiketler

Etiket Bulutu Promosyon Ankara

Firmalar

Bizi Tercih Edenler Promosyon

Site istetistikleri

Site İstatistikleri Ankara Promosyon

Toplam 649 Ürün Bulunuyor.

Online Ziyaretçi:

Bugün Tekil Ziyaretçi: 200

Bugün Çoğul Ziyaretçi: 587

IP Adresiniz: 44.220.44.148