saatvetarih
04 Aralık 2023, Pazartesi
GCC Siboplu Manyetolu Çakmak
0506 Plastik Kalem Kampanyası
544-20 Plastik Kalem Kampanyası ekonomik kalem
UV Renkli Baskılı Kasai Moni Taşlı Çakmak Kampanyası
Ekonomik Kampanyalı Paketler (Kalem,Çakmak,Açacak,vs.)
Toscow Taşlı Ekonomik Plastik Çakmak Kampanyası
Ucuz Plastik Kalemler
Ankara promosyon ürünler

Ürün Gruplarımız Promosyon

AJANSLARA REKLAMCILARA ÖZEL İSKONTOLO UCUZ FİYATLAR
haber

Evrak Çantası | 30-09-2017

» geri dön   
Evrak Çantası

Evrak Çantası


Evrak Çantası

Öğretmenler ve iş adamları tarafından en çok tercih edilen çanta modelleri arasında evrak çantaları yer almaktadır. Öğretmenler, öğrencilerin ödev kağıtlarını ya da yazılı kağıtlarını sağlıklı bir şekilde muhafaza edebilmek için günlük hayatta evrak çantası kullanmayı tercih etmektedir. Evrak çantalarının içerisinde, kağıtları ve dosyaları koymak için özel bölmeler, kalemleri ve diğer kişisel eşyaları yerleştirmek için de özel bölmeler bulunmaktadır. Tıpkı öğretmenler gibi iş adamları da evrak çantasıkullanmayı tercih etmektedir. İş sözleşmeleri ve iş sunumları evrakları kırışmadan, sağlıklı bir şekilde ulaştırmak için en ideal yöntem evrak çantasıdır.

Erkek evrak çantası modelleri arasında, deriden ve tekstil malzemeden üretilmiş olanları bulunmaktadır. Tarzınıza ve zevkinize göre istediğiniz bir evrak çantasını tercih edebilirsiniz. Birbirinden farklı renkleri ve modelleri bulunan evrak çantalarından birini tercih ederek hayatınıza düzen getirebilir ve işlerinizi sorunsuzca yürütebilirsiniz. Deri evrak çantaları daha ağır ve daha klasik bir görüntü sergilediği için genellikle takım elbise giyen iş adamları tarafından tercih edilmektedir. Gün içerisinde normal giyiniyorsanız, deri evrak çantası size ağır gidebilir. Bu nedenle tekstil evrak çantalarından birini tercih edebilirsiniz. Deri evrak çantası renkleri arasında: siyah, lacivert, kahverengi, füme gibi çeşitli renkler bulunmaktadır.

Ucuz evrak çantası arıyorsanız, kategorimizde yer alan ürünleri inceleyerek kendiniz için en uygun olanını satın alabilirsiniz. Gün içerisinde bilgisayarınızı yanınızda taşımanız gerekiyorsa, evrak çantasını bilgisayar çantası olarak da kullanabilirsiniz. Tergan evrak çantası, en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Fermuarlı evrak çantaları daha sportif bir görüntü sergilerken, düğmeli ve klipsli olan evrak çantaları daha klasik bir görüntü sergilemektedir. Ağır ve klasik bir hava sergilemek istiyorsanız, bont evrak çantası modellerini tercih edebilirsiniz. Para çantası olarak bilinen bu modellerin kilitlenebilme mekanizmaları bulunmaktadır. Özel evraklarınızı ya da nakit paralarınızı yanınızda taşımanız gerektiğinde, bont evrak çantanıza şifre koyarak güvende olmalarını sağlayabilirsiniz. Centrixx, Desisan, Guzini, Matmazel, Pierre Cardin, Tergan gibi çeşitli markalar tarafından üretilen erkek evrak çantalarının fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Ekonomik Açacak Modellerimiz Kampanyalar
Hesaplar!
Etiketler

Etiket Bulutu Promosyon Ankara

Firmalar

Bizi Tercih Edenler Promosyon

Site istetistikleri

Site İstatistikleri Ankara Promosyon

Toplam 650 Ürün Bulunuyor.

Online Ziyaretçi:

Bugün Tekil Ziyaretçi: 406

Bugün Çoğul Ziyaretçi: 787

IP Adresiniz: 34.228.52.21