saatvetarih
15 Nisan 2024, Pazartesi
GCC Siboplu Manyetolu Çakmak
0506 Plastik Kalem Kampanyası
544-20 Plastik Kalem Kampanyası ekonomik kalem
UV Renkli Baskılı Kasai Moni Taşlı Çakmak Kampanyası
Ekonomik Kampanyalı Paketler (Kalem,Çakmak,Açacak,vs.)
Toscow Taşlı Ekonomik Plastik Çakmak Kampanyası
Ucuz Plastik Kalemler
Ankara promosyon ürünler

Ürün Gruplarımız Promosyon

AJANSLARA REKLAMCILARA ÖZEL İSKONTOLO UCUZ FİYATLAR
haber

Bloknot | 27-12-2015

» geri dön   
Bloknot

Bloknot


Bloknot

Bloknot hem özel yaşamda, hem de ticari yaşamda insanları her zaman kullandığı bir üründür. Bloknot üzerine küçük notlar alınan bir üründür. Bazı hallerde bu notların yazılı olduğu kâğıtlar uzun bir zaman yanımızdan ayrılmaz. Dolayısıyla iyi bir reklam aracı olarak görülürler. İnsanların kullandığı farklı bloknot örnekleri bulunmaktadır. Bunlar küp bloknotspiralli bloknottutkallı bloknot gibi örnekler olabilir. Hepsinin ortak özelliği üzerine alınan notlar ve hangi firma tarafından yaptırıldığıdır. İstanbul bloknot tasarımı için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bloknot fiyatları hakkında en doğru bilgilere ulaşabilirsiniz. Günümüzde her firma bloknot basımıiçin ilgi göstermektedir. Bunun nedeni bloknotun yaşamın her alanına girmiş olmasıdır.

Bloknot neden kullanılır?

Bloknot insanların bazı bilgileri not alma ihtiyacında yardımcı olan ürünlerdir. Yapacakları planlamalar için gerekli olan bu ürünler kendilerine farklı bloknot örnekleri olarak sunulmaktadır. Bu ürünü kullanmayan yoktur diyebiliriz. Evlerde bile kullanılan bir üründür. Dolayısıyla iyi bir reklam aracı olduğunu söyleyebiliriz. Bloknot üzerinde bulunan bunu yaptıran firmanın bilgileri her zaman göz önünde olacaktır.

Bloknot çeşitleri nelerdir?

Spiralli bloknot: Bu çeşitler A6 ve A5 boyutlarında tercih edilerek yapılmaktadır. Bloknottaki sayfalar üst ve yandan geçirilen spiraller ile tutturulmuştur. Kullanışlı olmaları nedeniyle çok fazla tercih edilirler. Kapaklı olarak yapılır ve kapaklarında çoğunlukla Bristol Kâğıdı kullanılır. Firmanın isteğine göre kareli, düz ve çizgili sayfalardan yapılabilir. Kapaklı olduklarından kapaklara firmayla ilgili reklam çalışması da yapılabilir. Bu şekilde görsellikleri de arttırılır. 
Küp bloknot: Bunlar çok pratik kullanılabilen bir tanıtım aracıdır. Bu bloknotların avantajı içinde çok sayıda sayfa bulunması ve bu yüzden uzun ömürlü olmasıdır. Daha çok ofis ortamında kullanılsalar da, evlerde ve öğrenciler tarafından da kullanılırlar. Dış yüzeylerine yapılacak varak baskılar ve gofreli çalışmalarla küp bloknot görselliği arttırılmış bir ürüne döner. Sayfaları 1. hamur kâğıttan ve çizgisiz olarak hazırlanır. Bu şekilde çok kullanışlı oldukları söylenebilir. 
Tutkallı bloknot: Bu bloknotlarda A6 ve A5 boyutlarında tercih edilir. Bloknotların sayfaları tutkalla tutturulmuştur. Kapakları ve spiraller bu bloknot örneklerinde bulunmaz. Kullanımı rahat ve tercih edilen bloknotlardır. Sayfaların en alt bölümü kâğıttan sert olan kartonla desteklenmiştir. Sayfalar tercihe göre kareli, düz veya çizgili olabilir. 
Kapaklı bloknot: Bu çeşit bloknotlar defter biçiminde ve yandan açılan kapaklara sahiptir. Kapaklara isteğe bağlı olarak selefon kaplanabilir. Bu kapaklar kartondan yapılmakta ve sayfalar 1. sınıf hamurdan oluşmaktadır. Bloknotların sayfaları çizgili, kareli ve düz olarak üretilebilmektedir.
Ekonomik Açacak Modellerimiz Kampanyalar
Hesaplar!
Etiketler

Etiket Bulutu Promosyon Ankara

Firmalar

Bizi Tercih Edenler Promosyon

Site istetistikleri

Site İstatistikleri Ankara Promosyon

Toplam 649 Ürün Bulunuyor.

Online Ziyaretçi:

Bugün Tekil Ziyaretçi: 338

Bugün Çoğul Ziyaretçi: 1731

IP Adresiniz: 3.239.91.5